Úszó Eb: Milák Kristóf és Hosszú Katinka is továbbjutott a római Eb

Index - Sport - Milák Krisfóf 5. helyen jutott tovább az úszó Eb-n

Vizes Eb: két döntősünk lesz női 1500 méter gyorson - NSO

Úszó Eb: villám után villámrajtban bízunk - NSO

Úszó-Eb: Mihályvári-Farkas remeklése, Milákék taktikája, Hosszú orosz  rulettje – nyilatkozatok - Eurosport
Úszó-Eb: Mihályvári-Farkas remeklése, Milákék taktikája, Hosszú orosz rulettje – nyilatkozatok - Eurosport

Úszó Eb: bronzérmes a női 4x200-as gyorsváltó - Hír TV

Magyar Eb-ezüstérem 1500 méter gyorson, Mihályvári-Farkas egyéni csúcsot  repesztett - Eurosport
Magyar Eb-ezüstérem 1500 méter gyorson, Mihályvári-Farkas egyéni csúcsot repesztett - Eurosport

Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel  - Eurosport
Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel - Eurosport

Az Európa-bajnokságok és a római vizes Eb teljes hétfői programja | M4 Sport

Egy arany, ez ezüst és egy bronzérem az úszó Eb-n - Infostart.hu

Úszó Eb: Kapás a legjobb idővel döntős 1500 m gyorson - NSO

Index - Sport - Mihályvári-Farkas Eb-ezüstérmes lett 1500 gyorson

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán

Úszó Eb: Verrasztó Dávid a legjobb idővel döntős 400 vegyesen - NSO

A nap legfontosabb hírei az úszó Európa-bajnokságról és multisport Eb-ről  egy helyen - Eurosport
A nap legfontosabb hírei az úszó Európa-bajnokságról és multisport Eb-ről egy helyen - Eurosport

Hosszú Katinka és Milák Kristóf is győzött 200 pillangón az úszó ob-n –  Milák ezzel a világranglista élére állt | Mandiner
Hosszú Katinka és Milák Kristóf is győzött 200 pillangón az úszó ob-n – Milák ezzel a világranglista élére állt | Mandiner

Négy magyar jutott tovább az előfutamokból a rövidpályás úszó-Eb-n

Úszó Eb: Szabó Szebasztián a 8. lett 50 pillangón - NSO

Arany és ezüstök az úszó-Eb-n - Infostart.hu

Itt a negyedik magyar arany az úszó Eb-n: Szabó Szebasztián utasította maga  mögé a mezőnyt, bravúros ezüst a gyorsváltóban - Sportal.hu
Itt a negyedik magyar arany az úszó Eb-n: Szabó Szebasztián utasította maga mögé a mezőnyt, bravúros ezüst a gyorsváltóban - Sportal.hu

Egy-egy aranyérmet nyertek a románok és a magyarok csütörtökön az ifjúsági  Eb-n