Home

Tápláló kísér használó szegedi kajak kenu vb helyezései Kellene amplitúdó Maréknyi

Megvan az első magyar aranyérem a szegedi kajak-kenu vb-n! - videó

Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő  magazin
Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő magazin

Egy arany, egy ezüst és egy bronz a kajak-kenu világbajnokság mai magyar  mérlege - PestiSrácok
Egy arany, egy ezüst és egy bronz a kajak-kenu világbajnokság mai magyar mérlege - PestiSrácok

MOB - Utánpótlás-nevelési programok

Egy aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot hoztak a szegedi kajak-kenu vb első  döntői
Egy aranyat, egy ezüstöt és egy bronzot hoztak a szegedi kajak-kenu vb első döntői

Kajak-kenu vb: végleges a magyar csapat összetétele | Szeged Ma

Szeged.hu - Kajak-kenu-vk a Maty-éren: két magyar ezüst vasárnap délelőtt

Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Budapest

Hat magyar arany a szegedi kajak-kenu világkupán, tisztes helytállás…

Szegedi versenyzők a kajak-kenu vb kapujában – Szegedi hírek | Szeged365

Index - Sport - Parádésan sikerült a magyar versenyzőknek a kajak-kenu vb  első napja
Index - Sport - Parádésan sikerült a magyar versenyzőknek a kajak-kenu vb első napja

Kajak-kenu vk: hat magyar érem, közte két arany a szombati döntőkbe

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Szeged.hu - Éremeső: az egyik legeredményesebb klub az NKM Szeged VE volt a  kajak-kenu vb-n
Szeged.hu - Éremeső: az egyik legeredményesebb klub az NKM Szeged VE volt a kajak-kenu vb-n

Aranyérmes a Hagymási Réka, Medveczky Erika páros a szegedi kajak-kenu vb-n  | Magyar Hang | A túlélő magazin
Aranyérmes a Hagymási Réka, Medveczky Erika páros a szegedi kajak-kenu vb-n | Magyar Hang | A túlélő magazin

Kajak-kenu: Magyarország nyerte az olimpiai pontversenyt a vb-n | Szeged Ma

Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019!  Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a  portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500  m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany
Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019! Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500 m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany

Változnak a válogatási elvek a szegedi vb-re | Kajak-Kenu Sport

Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18  éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink |  Mandiner
Már megint a magyarok az éremtábla élén a kajak-kenu világbajnokságon - 18 éremmel, hat arannyal, nyolc ezüsttel és négy bronzzal zártak a mieink | Mandiner

Indul a kajak-kenu VB, hét szegedi is kint van, Kopasz Bálint ha hazaér,  lemegy a SZIN-re – Szegedi hírek | Szeged365
Indul a kajak-kenu VB, hét szegedi is kint van, Kopasz Bálint ha hazaér, lemegy a SZIN-re – Szegedi hírek | Szeged365