Home

kapcsolat második Tolóerő para kajak világbajnok édes íz Havas eső kísérleti

Kajak-kenu vb: Kiss Péter Pál megvédte címét a parakajakosoknál - N

Suba Róbert ezüstérmet nyert, a para válogatott értékes helyezésekkel zárt  a Portugáliában megrendezett, integrált kajak-kenu világbajnokságon |  Magyar Paralimpiai Bizottság
Suba Róbert ezüstérmet nyert, a para válogatott értékes helyezésekkel zárt a Portugáliában megrendezett, integrált kajak-kenu világbajnokságon | Magyar Paralimpiai Bizottság

Kétszer kettő: a magyarok egymással csatáztak az aranyért a maratoni kajak-kenu  vb-n - Eurosport
Kétszer kettő: a magyarok egymással csatáztak az aranyért a maratoni kajak-kenu vb-n - Eurosport

Három magyar paraversenyző is döntős a portugáliai kajak-kenu vb-n

Kiss Péter Pál arany-, Varga Katalin bronzérmes lett a kajak-kenu Eb-n

Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar  mérleg - Eurosport
Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar mérleg - Eurosport

Zsinórban hetedszer világbajnok a maratoni kajakpáros, a magyarok eluralták  az éremtáblát - Eurosport
Zsinórban hetedszer világbajnok a maratoni kajakpáros, a magyarok eluralták az éremtáblát - Eurosport

Újra felcsendült a magyar himnusz a kajak-kenu pályán – VIDEÓ | hirado.hu

Öt magyar kajakegység a döntőben - Infostart.hu

Para kajak-kenu Eb: csodát tett a 16 éves magyar újonc - NSO

Kajak-kenu világkupa Szegeden: három újabb paralimpiai kvótával gazdagodott  a para szakág – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu világkupa Szegeden: három újabb paralimpiai kvótával gazdagodott a para szakág – Szegedi hírek | Szeged365

Parakajak csapat - Dunavarsányi felkészülés - Budapesti Honvéd  Sportegyesület
Parakajak csapat - Dunavarsányi felkészülés - Budapesti Honvéd Sportegyesület

Kajak-kenu | Magyar Paralimpiai Bizottság

Kiss Péter Pál arany-, Varga Katalin bronzérmes a kajak-kenu pályán |  Városi Kurír
Kiss Péter Pál arany-, Varga Katalin bronzérmes a kajak-kenu pályán | Városi Kurír

Kajak-Kenu Sport

Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Budapest

Képekben a kajak-kenu világbajnokság első két napja | M4 Sport

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Olimpiai kvalifikációs multiszakág kajak-kenu-világbajnokságnak adna  otthont Szeged | JochaPress.hu
Olimpiai kvalifikációs multiszakág kajak-kenu-világbajnokságnak adna otthont Szeged | JochaPress.hu

Hazug csalók, vagy tényleg bepalizott áldozatok a koksszal bukó kajakosok?  - Eurosport
Hazug csalók, vagy tényleg bepalizott áldozatok a koksszal bukó kajakosok? - Eurosport

Életem egyik legkeményebb versenye volt” – Kopasz Bálint visszahódította a  világbajnoki címét a kajak-kenu-vb-n - Sportal.hu
Életem egyik legkeményebb versenye volt” – Kopasz Bálint visszahódította a világbajnoki címét a kajak-kenu-vb-n - Sportal.hu

Kajak-kenu: 2027-ben multiszakág-világbajnokságnak adna otthont Szeged –  Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu: 2027-ben multiszakág-világbajnokságnak adna otthont Szeged – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu: három újabb magyar paralimpiai kvóta