Home

szerda Darál udvariasság liu shaoln sándor korcsolya többi Tinó Modor

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Téli olimpia: Meg akarom mutatni, hogy én vagyok a legjobb – Liu Sh

Liu Shaoang bronzérmes 1000 méteren, a győztes Liu Shaolin Sándort kizárták

Ingyen elengedi a Liu testvéreket a korcsolyaszövetség | M4 Sport

Liu Shaolin Sándor: Ilyen nem maradhat következmények nélkül, akár a  bokámat is eltörhettem volna | 24.hu
Liu Shaolin Sándor: Ilyen nem maradhat következmények nélkül, akár a bokámat is eltörhettem volna | 24.hu

Liu Shaolin Sándor az olimpiára akarja elérni csúcsformáját

Liu Shaolin Sándorék magabiztosan jutottak tovább 1000 méteren

Liu Shaolin Sándor: Mindent meg kell tennem annak érdekében, hogy újra  olimpiai bajnok legyek | M4 Sport
Liu Shaolin Sándor: Mindent meg kell tennem annak érdekében, hogy újra olimpiai bajnok legyek | M4 Sport

Liu Shaolin Sándor - Wikiwand

Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy  Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza
Index - Sport - Liu Shaolin Sándor: Így is jó esélyem van arra, hogy Pekingből olimpiai bajnokként térjek haza

Liu Shaolin Sándor olimpiai döntőt nyert, de elvették a győzelmét, testvére  Liu Shaoang bronzérmes - Eurosport
Liu Shaolin Sándor olimpiai döntőt nyert, de elvették a győzelmét, testvére Liu Shaoang bronzérmes - Eurosport

Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang a Magyar Korcsolyázás Napján - YouTube

Inkább korcsolya, mint karaoke (LAPSZEMLE)

Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!”  - Eurosport
Liu Shaolin Sándor: „Ádó kedves volt, nekem adta az aranyérmet szülinapra!” - Eurosport

Hazatért Kínából Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang, és felelniük kell

Liu Shaolin Sándor 500 m-en világkupa győztes | Magyar Országos Korcsolyázó  Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Liu Shaolin Sándor 500 m-en világkupa győztes | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Liu Shaolin Sándor interjú

Videón Liu Shaolin kizárása és Liu Shaoang olimpiai bronzérme | 24.hu

Videón Liu Shaolin Sándor kizárása | Mandiner

Téli olimpia: Liu Shaolin olimpiai bajnok lesz Milánóban! – Csang C

Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy  előzés miatt, Shaoang bronzérmes
Telex: Liu Shaolin óriási csatában nyert az olimpián, de kizárták egy előzés miatt, Shaoang bronzérmes