Home

ehető Ellenzék Deform liu shaolin sándor rövidpályás korcsolya zavarkeltés Napkelte só

Kezdődik az idény, a Liu fivéreket azonban elnyelte Kína

Liu Shaolin Sándor drámája után Liu Shaoang bronzérmes - Fradi.hu

Elképesztő pech: ellenfele karkötőjén csúszott el Liu, vele pedig a csapat  érme – Kiakadt az olimpikon: „Ilyen szerintem a világon nincs” - Sportal.hu
Elképesztő pech: ellenfele karkötőjén csúszott el Liu, vele pedig a csapat érme – Kiakadt az olimpikon: „Ilyen szerintem a világon nincs” - Sportal.hu

Index - Sport - Két ezred másodpercen múlott, de Jászapáti Petra 500  méteren hetedik helyen zárt
Index - Sport - Két ezred másodpercen múlott, de Jászapáti Petra 500 méteren hetedik helyen zárt

Liu Shaoang negyedik, Liu Shaolin Sándor hatodik lett 1500 méteren

Botrány: Elvették Liu Shaolin Sándor aranyérmét, Liu Shaoang bronzérmes

Liu Shaolin Sándor ezt üzente az elvett aranyérem után - Infostart.hu

Megóvja a magyar csapat Liu Shaolin Sándor döntőjét | Az online férfimagazin

A gyorskorcsolyázó Liu Shaoang megszerezte az első egyéni téli olimpiai  aranyat Magyarországnak!
A gyorskorcsolyázó Liu Shaoang megszerezte az első egyéni téli olimpiai aranyat Magyarországnak!

Liu Shaolin Sándor olimpiai döntőt nyert, de elvették a győzelmét, testvére  Liu Shaoang bronzérmes - Eurosport
Liu Shaolin Sándor olimpiai döntőt nyert, de elvették a győzelmét, testvére Liu Shaoang bronzérmes - Eurosport

Megszólalt Liu Shaolin Sándor a botrányos döntő után - Metropol

Telex: Egy karlánc miatt bukott Liu Shaolin, odalett a magyar vegyesváltó  éremesélye a debreceni világkupán
Telex: Egy karlánc miatt bukott Liu Shaolin, odalett a magyar vegyesváltó éremesélye a debreceni világkupán

Telex: Liu Shaolin Sándor kínai rekordot korcsolyázott, a fivére kínai  bajnok lett 1000 méteren
Telex: Liu Shaolin Sándor kínai rekordot korcsolyázott, a fivére kínai bajnok lett 1000 méteren

Súlyos alázás Liuéktól: a magyar korcsolyaszövetség alkalmatlansága miatt  váltanak
Súlyos alázás Liuéktól: a magyar korcsolyaszövetség alkalmatlansága miatt váltanak

Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a téli  olimpián | Euronews
Bronzérmes a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a téli olimpián | Euronews

Téli olimpia: ezért zárták ki és nem lett aranyérmes Liu Shaolin Sá

Liu Shaolin Sándor nem kiugró tehetség, az eszének köszönheti a sikereit” |  M4 Sport
Liu Shaolin Sándor nem kiugró tehetség, az eszének köszönheti a sikereit” | M4 Sport

Megint aranyért megyünk az olimpiára” – Liu Shaolin Sándor megismételné a  négy évvel ezelőtti csodát – videó - Sportal.hu
Megint aranyért megyünk az olimpiára” – Liu Shaolin Sándor megismételné a négy évvel ezelőtti csodát – videó - Sportal.hu

Kína lecserélte a bajnokait, hiányolják a Liu testvéreket

Videón Liu Shaolin kizárása és Liu Shaoang olimpiai bronzérme | 24.hu

Liu Shaolin Sándor szakított barátnőjével | 24.hu

Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt  zárták ki - Blikk
Két kézzel húzták vissza Liu Shaolin Sándort a célegyenesben, mégis őt zárták ki - Blikk

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás  gyorskorcsolya csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot