Home

egyidejű Beágyaz Lírai kik nyertek a kajak vbn Sült Tehén agyag

Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a  kajak-kenu vb-n
Egy arany-, négy ezüst- és két bronzérmet szereztek a magyar versenyzők a kajak-kenu vb-n

Kajak-kenu vb - Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben  | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál
Kajak-kenu vb - Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar  versenyzők egyetlen nap alatt - sport
Ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb – Tizenhat érmet szereztek a magyar versenyzők egyetlen nap alatt - sport

Történelem - Fradi.hu

Megvan az első arany és hozzá némi hiányérzet a kajak-kenu vb-n

Index - Sport - A doppingfőnök megerősítette: kokain volt

15 riói kvótával zártuk a kvalifikációs kajak-kenu vb-t

A magyarok nyerték a pontversenyt a kajak-kenu világbajnokságon

Maratoni kajak-kenu Eb: két magyar ezüst a záró napon - NSO

Ugyan csak a 2022-es szezon kezdődik, a szövetségi kapitány már 2024-ben  gondolkozik - Eurosport
Ugyan csak a 2022-es szezon kezdődik, a szövetségi kapitány már 2024-ben gondolkozik - Eurosport

"Nehéz mit mondani, a pályának gyakorlatilag egyik része sem volt jó" –  lemaradt a vb-döntőről a férfi kajaknégyes | 24.hu
"Nehéz mit mondani, a pályának gyakorlatilag egyik része sem volt jó" – lemaradt a vb-döntőről a férfi kajaknégyes | 24.hu

Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes  kettős - Eurosport
Már a szezon végét várják, de remekül szerepel a vb-n a Kozák - Csipes kettős - Eurosport

Maratoni kajak-kenu vb: Csay Renáta 45 évesen is a csapatban - Sportal.hu

Kőhalmi Emese érettségivel nehezítve készült a válogatóra, így nyert egy vb-  és két Eb-aranyat | M4 Sport
Kőhalmi Emese érettségivel nehezítve készült a válogatóra, így nyert egy vb- és két Eb-aranyat | M4 Sport

Kajak-kenu vb: Négy női egység és a férfi… | Magyar Olimpiai Bizottság

Kajak-kenu vb - Hat érem a magyaroknak, közte két arany vasárnap délelőtt |  ma7.sk
Kajak-kenu vb - Hat érem a magyaroknak, közte két arany vasárnap délelőtt | ma7.sk