Home

Tranzisztor Vírus Nyugati kajak kenu világbajnokság tv közvetítés Hiba Apai Pontszám

Magyar futamgyőzelmekkel zárult az első nap a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Magyar futamgyőzelmekkel zárult az első nap a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu  világbajnokságon - Eurosport
Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Élő hírfolyam a kajak-kenu vb szombati döntőiről | M4 Sport

Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as  kajak-kenu vb-n - Szeged.hu
Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n - Szeged.hu

Kajak-kenu: Kopasz Bálint a vb-n is verhetetlennek tűnik - NSO

Életem egyik legkeményebb versenye volt” – Kopasz Bálint visszahódította a  világbajnoki címét a kajak-kenu-vb-n - Sportal.hu
Életem egyik legkeményebb versenye volt” – Kopasz Bálint visszahódította a világbajnoki címét a kajak-kenu-vb-n - Sportal.hu

Tokió 2020: négy magyar egység jutott tovább a kajak-kenu pályán

Kajak-kenu: akár két olimpiai érmünk is lehet minden számban az oli

Kajak-kenu-vb: minden jó, ha a vége jó

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - YouTube

Kajak-kenu-vb: Kopasz Bálint megállíthatatlan, párosban is aranyérmet  szerzett - Sportal.hu
Kajak-kenu-vb: Kopasz Bálint megállíthatatlan, párosban is aranyérmet szerzett - Sportal.hu

kajak-kenu Archives - Győr Plusz | Győr Plusz

Újraindult a magyar kajak-kenu – Szegedi hírek | Szeged365

Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu: magyar uralom a női számokban a maratoni vb-n - NSO

Kajak-kenu vb: az utolsó nap Szegedről - NSO

Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren -  Eurosport
Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren - Eurosport

Magyar érmek a maratoni kajak-kenu vb záró napján - Sportal.hu

Kajak-kenu: sérülés miatt csere az egyik egyesben - Infostart.hu

Szenzációs hajrával nyert Eb-t a Nádas Bence - Kopasz Bálint duó - Győr  Plusz | Győr Plusz
Szenzációs hajrával nyert Eb-t a Nádas Bence - Kopasz Bálint duó - Győr Plusz | Győr Plusz

Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar  mérleg - Eurosport
Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar mérleg - Eurosport

Szegeden lesz a 2024-es kajak-kenu Európa-bajnokság - Turizmus.com

Magyar kajakosok, kenusok tesztelték az olimpiai pályát - Sportal.hu

Kajak-kenu - Sportal.hu

Ösztönöz Ügynök ház kajak világbajnokságot melyik tv közvetíti fog  zsebkendő összetevő
Ösztönöz Ügynök ház kajak világbajnokságot melyik tv közvetíti fog zsebkendő összetevő

Világbajnok a Nádas-Kopasz kajakpáros, 6 érmet lapátoltak össze a magyarok  - Eurosport
Világbajnok a Nádas-Kopasz kajakpáros, 6 érmet lapátoltak össze a magyarok - Eurosport