Home

Bíráló csúcs megújító kajak kenu világbajnok érem Hatalmas Forgatókönyv biztonsági mentés

Élete első felnőtt világversenyén egyből nagyon odatette magát a 16 éves  magyar kenus | 24.hu
Élete első felnőtt világversenyén egyből nagyon odatette magát a 16 éves magyar kenus | 24.hu

Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél

Kilenc magyar érem a kajak-kenu vb-n, Kozák Danuta triplázott - Infostart.hu

Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu vb: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben |  Alfahír
Kajak-kenu vb: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben | Alfahír

Kajak-kenu vb: 11 érmet szerzett a magyar csapat

Promenad24
Promenad24

Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek  örülhettünk - Hazai sztár | Femina
Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek örülhettünk - Hazai sztár | Femina

Potyogtak a magyar érmek a kajak-kenu-világbajnokságon

Őrült tempóban nyerték az érmeket a magyarok az U23-as kajak-kenu vb  nyitónapján | 24.hu
Őrült tempóban nyerték az érmeket a magyarok az U23-as kajak-kenu vb nyitónapján | 24.hu

Több magyar érem a szegedi kajak-kenu vébé pénteki napján | ma7.sk

Kajak-kenu vb: 11 magyar érem, köztük négy arany a vasárnapi döntőkben

Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati  döntőkben - Körös Hírcentrum
Kajak-kenu világbajnokság: Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Körös Hírcentrum

A Budapesti Honvédban folytatja pályafutását a világbajnok kajakos -  Sportal.hu
A Budapesti Honvédban folytatja pályafutását a világbajnok kajakos - Sportal.hu

Kajak-kenu: öt érem, egy arany a vasárnap délelőtti döntőkben - NSO

Kajak-kenu vb - Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben  - Hír TV
Kajak-kenu vb - Két arany és összesen hét magyar érem a szombati döntőkben - Hír TV

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Kajak-kenu vb - Hat érem, közte három arany vasárnap

Megvannak első magyar aranyak Szegeden, két másik éremnek is örülhetünk -  Infostart.hu
Megvannak első magyar aranyak Szegeden, két másik éremnek is örülhetünk - Infostart.hu

Kajak-kenu vb - Hat érem a magyaroknak, közte két arany vasárnap délelőtt |  ma7.sk
Kajak-kenu vb - Hat érem a magyaroknak, közte két arany vasárnap délelőtt | ma7.sk