Home

elfelejt Klinika Örüljetek kajak diákolimpia 2018 szempontjából Raktár barázdál

Országos Diákolimpia kajak-kenu verseny – Szolnoki II. Rákóczi Ferenc  Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Országos Diákolimpia kajak-kenu verseny – Szolnoki II. Rákóczi Ferenc Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Kajak-kenu Szakosztály - Szolsport

Untitled
Untitled

Győzelmek és érmes helyezések a kajak-kenu diákolimpián | Óbudai Árpád  Gimnázium
Győzelmek és érmes helyezések a kajak-kenu diákolimpián | Óbudai Árpád Gimnázium

Kismarosi sikerek az Országos Diákolimpián | Kismaros

Katonás sikerek a Kajak-Kenu Országos Diákolimpia döntőn | Kecskeméti  Katona József Gimnázium
Katonás sikerek a Kajak-Kenu Országos Diákolimpia döntőn | Kecskeméti Katona József Gimnázium

Katonás Sikerek a Kajak-Kenu Országos Versenyeken | Kecskeméti Katona  József Gimnázium
Katonás Sikerek a Kajak-Kenu Országos Versenyeken | Kecskeméti Katona József Gimnázium

Országos Diákolimpia, Keretfeltöltő 2018 -beszámoló | DKKSE - Dömsödi Kajak-  Kenu Sportegyesület
Országos Diákolimpia, Keretfeltöltő 2018 -beszámoló | DKKSE - Dömsödi Kajak- Kenu Sportegyesület

Szép eredmények a Kajak-kenu Diákolimpián

ASE.HU - Kajak-kenu - Címke kereső

JEGYZŐKÖNYV
JEGYZŐKÖNYV

MERIDIÁN | #apibackstage

Mozdulj rá! - Nemcsak kenuban, de futásban is spíler Kisbán Zsófi  utánpótlásbajnok
Mozdulj rá! - Nemcsak kenuban, de futásban is spíler Kisbán Zsófi utánpótlásbajnok

Versenyek - 2018.

2018. szeptember 29–30., Kajak-kenu diákolimpia országos döntő, Fadd-Dombori

Pest megyei portál - Hírek - Sport

Kismarosi sikerek az Országos Diákolimpián | Kikiáltó

Vugernicsek Tamás (9.B) kajak-kenu diákolimpia győztes | Szegedi SZC Gábor  Dénes Technikum és Szakgimnázium
Vugernicsek Tamás (9.B) kajak-kenu diákolimpia győztes | Szegedi SZC Gábor Dénes Technikum és Szakgimnázium

diákolimpia Archives - Hídlap

Egyetemi-főiskolai Kajak-kenu Világbajnokság Szolnok - Baptista Sportiskola

Diákolimpia 2018-2019 csapat és... - DKSE Torna Szakosztálya | Facebook

A kajak diákolimpia regionális döntőjének eredményei – Szandaszőlősi  Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
A kajak diákolimpia regionális döntőjének eredményei – Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola