Home

Furcsa egyedi Ruckus k1 szeged kajak szivattyú Kiemelkedő Vagy akár

KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás | Verseny Kajak Gyártás | Verseny  Kenu Gyártás | Túra Kajak gyártás | Kajak Gyártás Szeged - K1 Falcon Q  M/ML/L/XL
KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás | Verseny Kajak Gyártás | Verseny Kenu Gyártás | Túra Kajak gyártás | Kajak Gyártás Szeged - K1 Falcon Q M/ML/L/XL

KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás | Verseny Kajak Gyártás | Verseny  Kenu Gyártás | Túra Kajak gyártás | Kajak Gyártás Szeged - Régebbi K1  modellek
KAPE Kajakok és Kenuk | Kajak Gyártás | Verseny Kajak Gyártás | Verseny Kenu Gyártás | Túra Kajak gyártás | Kajak Gyártás Szeged - Régebbi K1 modellek

K1 Mythos versenykajak, versenykajak, K1 kajak, kajak, minőségi kajakok

K1 Hydra versenykajak, versenykajak, K1 kajak, kajakok, versenyhajó,

Újabb női kajakos kvóta Magyarországnak - Blikk

Kajak-kenu: Gazdag Marcell sikerével zárult a korosztályos országos  bajnokság
Kajak-kenu: Gazdag Marcell sikerével zárult a korosztályos országos bajnokság

Szeged a legtökéletesebb versenyhelyszín | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu: „Már azt hittem, az egész év elveszett” – Panyik Zsombor  (GALÉRIA)
Kajak-kenu: „Már azt hittem, az egész év elveszett” – Panyik Zsombor (GALÉRIA)

Élő hírfolyam a kajak-kenu vb szombati döntőiről | M4 Sport

Könnyedén jutott döntőbe a címvédő és olimpiai bajnok női négyes a kajak-kenu  világbajnokságon
Könnyedén jutott döntőbe a címvédő és olimpiai bajnok női négyes a kajak-kenu világbajnokságon

2021.05.29. - Kajak-kenu - Olimpiai válogató, Szeged, 2. nap - Budapesti  Honvéd Sportegyesület
2021.05.29. - Kajak-kenu - Olimpiai válogató, Szeged, 2. nap - Budapesti Honvéd Sportegyesület

Index - Sport - Szeptemberi (arany)eső Szegeden!

Multisport Eb, kajak-kenu: Varga Ádám ezüstérmes K–1 500 méteren -

Több mint száz érmet szereztek a magyarok a szegedi kajak-kenu ORV-n -  Propeller
Több mint száz érmet szereztek a magyarok a szegedi kajak-kenu ORV-n - Propeller

Eldőlt, kik szállhatnak harcba a még elérhető kajak-kenu olimpiai kvótákért

Index - Sport - Hét magyar érem a szegedi kajak-kenu világkupán

Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu  világbajnokságon - Eurosport
Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu: Szeged után cél a Nagyhideg-hegy csúcsa - NSO

A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu  világbajnokságon
A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon