Kajak-kenu ob: Kopasz Bálint egysége nyert Tótkáék ellen - NSO

Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a kajak-kenu  ob-n
Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a kajak-kenu ob-n

Gratulálunk az érettségizőknek! | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Kajak-Kenu Győr - Negyvennégy éremnél, köztük 15... | Facebook

KISALFOLD - Sporttörténelmi arany került Győrbe! Balla Virág az első, aki  C1 1000 méteren magyar bajnoki címet szerzett.
KISALFOLD - Sporttörténelmi arany került Győrbe! Balla Virág az első, aki C1 1000 méteren magyar bajnoki címet szerzett.

Az olimpiai bajnok Kopasz Bálint újabb aranyérmet nyert

Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a Szegeden tartott kajak-kenu  országos bajnokság és világbajnoki válogató első versenynapján – Szegedi  hírek | Szeged365
Kopasz Bálint fölényes győzelmet aratott a Szegeden tartott kajak-kenu országos bajnokság és világbajnoki válogató első versenynapján – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-Kenu Győr - Néhány eredménnyel még adósak vagyunk a négynapos  korosztályos OB-ról. Elsőként itt vannak a hosszabb távú futamok legjobbjai  Magyar bajnok: K2 Női Serdülő U16 2000 m: Németh Alma Eszter -
Kajak-Kenu Győr - Néhány eredménnyel még adósak vagyunk a négynapos korosztályos OB-ról. Elsőként itt vannak a hosszabb távú futamok legjobbjai Magyar bajnok: K2 Női Serdülő U16 2000 m: Németh Alma Eszter -

Az Adolf, Fejes és a Kammerer, Varga duó diadala Szolnokon | JochaPress.hu

Kajak-Kenu Győr - Nagyszerű eredményeket hozott a vasárnapi Vidék Bajnokság  klubunk számára, rengeteg versenyzőnk állhatott fel a dobogóra. Íme a  névsor: 1. Kovács Natália - Heim Bianka Georgina - Éles Anna Sára -
Kajak-Kenu Győr - Nagyszerű eredményeket hozott a vasárnapi Vidék Bajnokság klubunk számára, rengeteg versenyzőnk állhatott fel a dobogóra. Íme a névsor: 1. Kovács Natália - Heim Bianka Georgina - Éles Anna Sára -

Kopasz Bálint az olimpia után az ob-t is megnyerte | Magyar Narancs

Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton VB válogató

KISALFOLD - Czéllai-Vörös Zsófi, Boros Adrián és Kolozsvári Brúnó is  megszerezte a kvótát a VB-re
KISALFOLD - Czéllai-Vörös Zsófi, Boros Adrián és Kolozsvári Brúnó is megszerezte a kvótát a VB-re

Csipes Tamara három aranyérmet nyert a kajak-kenu ob-n

Kajak-Kenu Győr - Hat arany-, három ezüst- és öt bronzérem a mérleg a  Vidékbajnokság váltóversenyén. Dobogósaink: Vidékbajnok Csefó Resperger  Áron - Vass Róbert - Katona Márton (K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m) Szabó
Kajak-Kenu Győr - Hat arany-, három ezüst- és öt bronzérem a mérleg a Vidékbajnokság váltóversenyén. Dobogósaink: Vidékbajnok Csefó Resperger Áron - Vass Róbert - Katona Márton (K1 Férfi Serdülő U15-U16. 3x200m) Szabó

Győr Projekt Kft. - Győri fiatalok a dobogó tetején

Kajak-kenu: az Adolf, Fejes és a Kammerer, Varga duó diadala Szolnokon |  Városi Kurír
Kajak-kenu: az Adolf, Fejes és a Kammerer, Varga duó diadala Szolnokon | Városi Kurír

Szeged.hu - Kopasz Bálint országos bajnokságot nyert Tokió után; a  szegediek is szépen mentek
Szeged.hu - Kopasz Bálint országos bajnokságot nyert Tokió után; a szegediek is szépen mentek

23:00 - Kajak-kenu ob: íme a mai történések - Hungary Sport

Kajak-Kenu Győr - A mai nap is jól teljesítettek versenyzőink a Serdülő,  Ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon. A képen látható Bali Team tagjai  ezúttal is kifosztották az érembankot, és egy raklapnyi medált
Kajak-Kenu Győr - A mai nap is jól teljesítettek versenyzőink a Serdülő, Ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon. A képen látható Bali Team tagjai ezúttal is kifosztották az érembankot, és egy raklapnyi medált