Úszás: Sós Csaba „normális” szereplést vár az utánpótláskorúaktól

Rp. gyorskorcsolya-vb: Liu Shaolin Sándor ezüstérmes összetettben -

Kedvezőtlen Atlétikai Hónap gyorskorcsolya csapat fenék sértés promóció rúd

Bronzérmes a magyar férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya vb-n

Az olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázó Burján Csaba nem indul a  pekingi ötkarikás játékokon – Kósa Lajos 10-15 olimpiai pontot vár a magyar  csapattól Pekingben | Mandiner
Az olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázó Burján Csaba nem indul a pekingi ötkarikás játékokon – Kósa Lajos 10-15 olimpiai pontot vár a magyar csapattól Pekingben | Mandiner

Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya  csapatot
Kihirdették a pekingi téli olimpián induló magyar rövidpályás gyorskorcsolya csapatot

Bronzérmes a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vb-n

FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Hiába nyert olimpiai  aranyérmet, botrányos körülmények között kizárták Liu Shaolin Sándort a  döntő után
FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Hiába nyert olimpiai aranyérmet, botrányos körülmények között kizárták Liu Shaolin Sándort a döntő után

KISALFOLD - Bronzérmet szerzett Jászapáti Petra és a női váltó

Index - Sport - Liu Shaolin Sándor az olimpia hősszerelmese is lett

Liu Shaolin Sándor Archives » Független Hírügynökség

PEKING 2022: BRONZÉRMES A MAGYAR RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA VEGYESVÁLTÓ -  Cikk - Szabadság hírportál
PEKING 2022: BRONZÉRMES A MAGYAR RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA VEGYESVÁLTÓ - Cikk - Szabadság hírportál

Peking: rosszkor lett, nem ért érmet a magyar olimpiai csúcs - Cikk -  Szabadság hírportál
Peking: rosszkor lett, nem ért érmet a magyar olimpiai csúcs - Cikk - Szabadság hírportál