KisTudós vetélkedő a KEVI Petőfi Sándor Általános Iskolájában | Kiskőrös |  VIRA

Székesfehérvár Városportál - Október 1-ig jelentkezhetnek a diákok és az  olvasók a honismereti vetélkedőre
Székesfehérvár Városportál - Október 1-ig jelentkezhetnek a diákok és az olvasók a honismereti vetélkedőre

Index - Sport - Varázslat atlétikában: három vb-szintessel így lesz 25 fős a  magyar vb-csapat
Index - Sport - Varázslat atlétikában: három vb-szintessel így lesz 25 fős a magyar vb-csapat

Az Estöri történelmi verseny májusi döntőjébe jutott a kanizsai BLG csapata  | Kanizsa Újság
Az Estöri történelmi verseny májusi döntőjébe jutott a kanizsai BLG csapata | Kanizsa Újság

Egri Főegyházmegye

KÉT-, HÁROM ÉS NÉGYFŐS CSAPATOK - Ultrabalaton

Csíkszereda Városháza › Hírek

A „Szabadságunk lapjai” verseny | Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és  Gépészeti Technikum és Kollégium
A „Szabadságunk lapjai” verseny | Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

Versenyfelhívás – IV. Körösök Völgye Natúrparki Vetélkedőre - Körösök  Völgye Natúrpark Egyesület
Versenyfelhívás – IV. Körösök Völgye Natúrparki Vetélkedőre - Körösök Völgye Natúrpark Egyesület

Vakvezető robotkutyát fejlesztettek a szegedi másodikosok | Szeged Ma

IDŐPONTVÁLTOZÁS az Ábelek a XXI. században irodalmi vetélkedő jelentkezési  határidejében – Tamási Áron 125
IDŐPONTVÁLTOZÁS az Ábelek a XXI. században irodalmi vetélkedő jelentkezési határidejében – Tamási Áron 125

Call of Duty: Warzone - megérkezett a klasszikus Battle Royale élmény háromfős  csapatok számára | Hírblock | Game Channel
Call of Duty: Warzone - megérkezett a klasszikus Battle Royale élmény háromfős csapatok számára | Hírblock | Game Channel

Hamarosan eldől, hogy kik az idei 5letből jövő! döntősei

Szombaton tíz csapat vetélkedik az MTA középiskolai tanulmányi versenyének  döntőjében - Infostart.hu
Szombaton tíz csapat vetélkedik az MTA középiskolai tanulmányi versenyének döntőjében - Infostart.hu

Märcz Tamás kihirdette a vb-csapatát, három balkezes lövőnk is lesz,  Benedek-bébi egy sem - Eurosport
Märcz Tamás kihirdette a vb-csapatát, három balkezes lövőnk is lesz, Benedek-bébi egy sem - Eurosport

Április 2-án, szombaton egyik versenyhelyszíne voltunk az egyházmegyei  hittanverseny döntőjének. A verseny idei témája a Győri Egyházmegye volt. A  háromfős csapatok három levelezős fordulóban mérték össze tudásukat, majd a  legjobb tíz csapatot
Április 2-án, szombaton egyik versenyhelyszíne voltunk az egyházmegyei hittanverseny döntőjének. A verseny idei témája a Győri Egyházmegye volt. A háromfős csapatok három levelezős fordulóban mérték össze tudásukat, majd a legjobb tíz csapatot

Megmérettetés | Lakihegy Rádió

Szijjártó Péteren kívül 49 fős csapat evett-ivott-internetezett 12,3  millióért egy repülőút alatt - Olvassa, hogy kik ők! | Városi Kurír
Szijjártó Péteren kívül 49 fős csapat evett-ivott-internetezett 12,3 millióért egy repülőút alatt - Olvassa, hogy kik ők! | Városi Kurír

Három győzelemért megy a rotterdami Világkupa-selejtezőre Bíró Attila -  Eurosport
Három győzelemért megy a rotterdami Világkupa-selejtezőre Bíró Attila - Eurosport

Hírmorzsák 2023-02-19 (10:30)

Vagyonvédelmi vetélkedőt tartottak | A Magyar Rendőrség hivatalos honlapja

Helyismeret - Vörösmarty Mihály Könyvtár

175 fős a magyar csapat: több sportolónk utazik Tokióba, mint az elmúlt  három olimpiára - Sportal.hu
175 fős a magyar csapat: több sportolónk utazik Tokióba, mint az elmúlt három olimpiára - Sportal.hu

Verne vetélkedő a Szent Tamás iskolában » www.szolnokinaplo.hu | szolnoki  hírek, szolnoki apróhirdetés, szolnoki információ, szolnoki hirdetés,  szolnoki apró, szolnoki ingatlaniroda
Verne vetélkedő a Szent Tamás iskolában » www.szolnokinaplo.hu | szolnoki hírek, szolnoki apróhirdetés, szolnoki információ, szolnoki hirdetés, szolnoki apró, szolnoki ingatlaniroda

Füzesabonyi csapat nyerte a megyei Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupát  | FüzesHírek
Füzesabonyi csapat nyerte a megyei Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupát | FüzesHírek